O nás

Jestli hledáte dobré pivo a jídlo, tak jste tu správně. Nacházíte se na stránkách nové restaurace s pivovarem. Pivovar byl vybudován v roce 2017 a restaurace byla otevřena následující rok.
Klikni níže a dozvíš se o nás víc.

Chci vědět více o pivovaru

 

 

Naše piva

 

10° Vilda

Naše světlá desítka „Vilda“ je dokonalým hasičem žízně. Její lehkost Vás neomrzí, jelikož vyvážená hořkost a sladová plnost pobízí k dalšímu napití i po několika sklenicích.
Obsah alkoholu 3,2% obj.

12° Prefunda

Náš světlý ležák „Prefunda“ je výsledkem dlouholetého zdokonalování receptury pro ideální poměr plzeňského a bavorského sladu se třemi odrůdami českých chmelů. Po minimálně jednom měsíci ležení je toto pivo ztělesněním naší představy o správném poctivém ležáku.

Obsah alkoholu 4,2% obj.

12 ° Řeporyjská polotmavá

Pokud hledáte jemné karamelové pohlazení v pivě, které je zároveň řízné a hořké, jako tradiční český ležák, je naše polotmavá 12° pro Vás jako stvořená. Tím, že jako dietní karamelový bonbón umí příjemně osladit paletu a zároveň svou říznou hořkostí pošimrat žíznivé krky, toto pivo dokáže uspokojit více tužeb najednou.


Obsah alkoholu 4,2% obj.

14 ° Tmavý speciál

Ačkoli tmavé pivo není zrovna spojeno s představou o ukojení žízně, obzvlášť v letním období přesto tento tmavý speciál se snažíme mít připravený po celý rok. Nikdy nesmí chybět možnost dát si dokonalý tekutý dezert. Sladce karamelové a nahořklé kávové tóny, jež tak blízce připomínají medovník s kávou budou zajisté ideálním zakončení pivního zážitku pro skutečné milovníky legendárního českého řemesla.

Obsah alkoholu 5%.

Naše menu

Chci vidět celé menu